Lid van Hellas? Dan kan je hier inloggen:
Voornaam:
Achternaam:
Inloggen als:
Wachtwoord:

Hulp nodig met inloggen?

Er zijn 3 bezoekers online

www.dicode.nl

Er zijn veel locaties waar meerdere groepen trainen met meerdere trainers. Hieronder het actuele overzicht!

Actueel overzicht

Tijd Plaats Categorie Trainer Overige informatie
 
Woensdag 13 november
17:15-18:30 Houten Pupillen ABC Mini Daniel Meike Tom   Info
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel   Info
18:30-20:30 Galgenwaard Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald   Info
 
Donderdag 14 november
18:00-19:15 Overvecht Pupillen Mini Charissa Guido   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen C Irmgard Liza Tygo   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen B Sophie   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen A Alex Zoe   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen A Chaske Emma   Info
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Jan   Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Pearl Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Alex Lieke   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Ronald   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
 
Zaterdag 16 november
10:00-11:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia   Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Pearl Selectietraining Info
10:00-12:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
 
Zondag 17 november
10:00-12:00 Hollandsche Rading Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald   Info
 
Maandag 18 november
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen Mini Irmgard Milad   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen C Aidan Guido Sterre   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen B Chaske Wieke   Info
18:00-19:15 Leidsche Rijn Pupillen A Chaske Rebecca Sterre   Info
18:00-19:15 Leidsche Rijn Pupillen A Guido Irmgard   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jan Lieke   Info
19:00-20:30 Goeree 4 Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald   Info
19:00-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Pearl Selectietraining Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Lieke   Info
 
Dinsdag 19 november
17:00-18:00 Maarschalkerweerd Pupillen BC Mini Charissa Meike Tygo   Info
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Pupillen A Irmgard   Info
18:00-19:00 Maarschalkerweerd VB Chaske Fred Helma   Info
18:00-19:30 Galgenwaard Junioren D Jan   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren C Alex Dolores   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan   Info
18:30-19:30 Galgenwaard Junioren AB Harald   Info
18:30-19:45 Houten Pupillen A Junioren BCD Coen   Info
19:00-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Lieke   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABCD Kees   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Selectietraining Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia   Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Ronald   Info
 
Woensdag 20 november
17:15-18:30 Houten Pupillen ABC Mini Daniel Meike Tom   Info
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel   Info
18:30-20:30 Galgenwaard Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald   Info
 
Donderdag 21 november
18:00-19:15 Overvecht Pupillen Mini Charissa Guido   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen C Irmgard Liza Tygo   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen B Sophie   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen A Alex Zoe   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen A Chaske Emma   Info
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Jan   Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Pearl Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Alex Lieke   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Ronald   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
 
Zaterdag 23 november
10:00-11:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia   Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Pearl Selectietraining Info
10:00-12:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
 
Zondag 24 november
10:00-12:00 Hollandsche Rading Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald   Info
 
Maandag 25 november
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen Mini Irmgard Milad   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen C Aidan Guido Sterre   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen B Chaske Wieke   Info
18:00-19:15 Leidsche Rijn Pupillen A Chaske Rebecca Sterre   Info
18:00-19:15 Leidsche Rijn Pupillen A Guido Irmgard   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jan Lieke   Info
19:00-20:30 Goeree 4 Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald   Info
19:00-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Pearl Selectietraining Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Lieke   Info
 
Dinsdag 26 november
17:00-18:00 Maarschalkerweerd Pupillen BC Mini Charissa Meike Tygo   Info
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Pupillen A Irmgard   Info
18:00-19:00 Maarschalkerweerd VB Chaske Fred Helma   Info
18:00-19:30 Galgenwaard Junioren D Jan   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren C Alex Dolores   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan   Info
18:30-19:30 Galgenwaard Junioren AB Harald   Info
18:30-19:45 Houten Pupillen A Junioren BCD Coen   Info
19:00-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Lieke   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABCD Kees   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Selectietraining Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia   Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Ronald   Info
 
Woensdag 27 november
17:15-18:30 Houten Pupillen ABC Mini Daniel Meike Tom   Info
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel   Info
18:30-20:30 Galgenwaard Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald   Info
 
Donderdag 28 november
18:00-19:15 Overvecht Pupillen Mini Charissa Guido   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen C Irmgard Liza Tygo   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen B Sophie   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen A Alex Zoe   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen A Chaske Emma   Info
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Jan   Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Pearl Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Alex Lieke   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Ronald   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
 
Zaterdag 30 november
10:00-11:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia   Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Pearl Selectietraining Info
10:00-12:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
 
Zondag 1 december
10:00-12:00 Hollandsche Rading Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald   Info
 
Maandag 2 december
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen Mini Irmgard Milad   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen C Aidan Guido Sterre   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen B Chaske Wieke   Info
18:00-19:15 Leidsche Rijn Pupillen A Chaske Rebecca Sterre   Info
18:00-19:15 Leidsche Rijn Pupillen A Guido Irmgard   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jan Lieke   Info
19:00-20:30 Goeree 4 Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald   Info
19:00-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Pearl Selectietraining Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Lieke   Info
 
Dinsdag 3 december
17:00-18:00 Maarschalkerweerd Pupillen BC Mini Charissa Meike Tygo   Info
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Pupillen A Irmgard   Info
18:00-19:00 Maarschalkerweerd VB Chaske Fred Helma   Info
18:00-19:30 Galgenwaard Junioren D Jan   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren C Alex Dolores   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan   Info
18:30-19:30 Galgenwaard Junioren AB Harald   Info
18:30-19:45 Houten Pupillen A Junioren BCD Coen   Info
19:00-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Lieke   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABCD Kees   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Selectietraining Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia   Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Ronald   Info
 
Woensdag 4 december
17:15-18:30 Houten Pupillen ABC Mini Daniel Meike Tom   Info
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel   Info
18:30-20:30 Galgenwaard Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald   Info
 
Donderdag 5 december
18:00-19:15 Overvecht Pupillen Mini Charissa Guido   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen C Irmgard Liza Tygo   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen B Sophie   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen A Alex Zoe   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen A Chaske Emma   Info
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Jan   Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Pearl Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Alex Lieke   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Ronald   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
 
Zaterdag 7 december
10:00-11:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia   Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Pearl Selectietraining Info
10:00-12:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
 
Zondag 8 december
10:00-12:00 Hollandsche Rading Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald   Info
 
Maandag 9 december
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen Mini Irmgard Milad   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen C Aidan Guido Sterre   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen B Chaske Wieke   Info
18:00-19:15 Leidsche Rijn Pupillen A Chaske Rebecca Sterre   Info
18:00-19:15 Leidsche Rijn Pupillen A Guido Irmgard   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jan Lieke   Info
19:00-20:30 Goeree 4 Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald   Info
19:00-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Pearl Selectietraining Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Lieke   Info
 
Dinsdag 10 december
17:00-18:00 Maarschalkerweerd Pupillen BC Mini Charissa Meike Tygo   Info
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Pupillen A Irmgard   Info
18:00-19:00 Maarschalkerweerd VB Chaske Fred Helma   Info
18:00-19:30 Galgenwaard Junioren D Jan   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren C Alex Dolores   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan   Info
18:30-19:30 Galgenwaard Junioren AB Harald   Info
18:30-19:45 Houten Pupillen A Junioren BCD Coen   Info
19:00-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Lieke   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABCD Kees   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Selectietraining Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia   Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Ronald   Info

powered by marcplatenkamp.nl
Disclaimer