Lid van Hellas? Dan kan je hier inloggen:
Voornaam:
Achternaam:
Inloggen als:
Wachtwoord:

Hulp nodig met inloggen?

Er zijn 3 bezoekers online

www.dicode.nl

Er zijn veel locaties waar meerdere groepen trainen met meerdere trainers. Hieronder het actuele overzicht!

Actueel overzicht

Tijd Plaats Categorie Trainer Overige informatie
 
Woensdag 18 september
17:15-18:30 Houten Pupillen ABC Mini Daniel Meike Tom   Info
18:00-19:30 Overvecht Junioren AB Senioren Rens Selectietraining Info
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel   Info
18:30-20:30 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald   Info
 
Donderdag 19 september
18:00-19:15 Overvecht Pupillen Mini Charissa Guido Jasper   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen C Irmgard Liza Tygo   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen B Sophie   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen A Alex Annabelle Zoe   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen A Chaske Emma   Info
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Dolores   Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Pearl Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Irmgard Lieke   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Michel Ronald   Info
 
Zaterdag 21 september
10:00-11:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Weia   Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Pearl Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABCD Senioren Masters Mirjam   Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
10:00-12:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Marc Selectietraining Info
10:00-12:30 Overvecht Junioren AB Harald   Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
 
Maandag 23 september
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen Mini Irmgard Milad   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen C Aidan Sterre   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen B Chaske Wieke   Info
18:00-19:15 Leidsche Rijn Pupillen A Rebecca Sterre   Info
18:00-19:15 Leidsche Rijn Pupillen A Chaske Guido Irmgard   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jan Lieke   Info
18:45-20:45 Leidsche Rijn Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:00-20:30 Leidsche Rijn Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald   Info
19:00-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Irmgard   Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Pearl Selectietraining Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Lieke   Info
 
Dinsdag 24 september
17:00-18:00 Maarschalkerweerd Pupillen BC Mini Bryan Tygo   Info
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Pupillen A Irmgard   Info
18:00-19:00 Maarschalkerweerd VB Anoek Chaske Fred Helma   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren D Jan   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren C Dolores   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan   Info
18:30-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Harald   Info
18:30-19:45 Houten Junioren BCD Coen Maurice   Info
19:00-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Lieke   Info
19:30-20:30 Maarschalkerweerd Junioren ABCD Kees   Info
19:30-20:30 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Marc Selectietraining Info
19:30-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Weia   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald   Info
 
Woensdag 25 september
17:15-18:30 Houten Pupillen ABC Mini Daniel Meike Tom   Info
18:00-19:30 Overvecht Junioren AB Senioren Rens Selectietraining Info
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel   Info
18:30-20:30 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald   Info
 
Donderdag 26 september
18:00-19:15 Overvecht Pupillen Mini Charissa Guido Jasper   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen C Irmgard Liza Tygo   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen B Sophie   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen A Alex Annabelle Zoe   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen A Chaske Emma   Info
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Dolores   Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Pearl Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Irmgard Lieke   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Michel Ronald   Info
 
Zaterdag 28 september
10:00-11:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Weia   Info
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Pearl Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABCD Senioren Masters Mirjam   Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
10:00-12:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Marc Selectietraining Info
10:00-12:30 Overvecht Junioren AB Harald   Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
 
Maandag 30 september
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen Mini Irmgard Milad   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen C Aidan Sterre   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen B Chaske Wieke   Info
18:00-19:15 Leidsche Rijn Pupillen A Rebecca Sterre   Info
18:00-19:15 Leidsche Rijn Pupillen A Chaske Guido Irmgard   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jan Lieke   Info
19:00-20:30 Leidsche Rijn Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald   Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Irmgard   Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Pearl Selectietraining Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Lieke   Info
 
Dinsdag 1 oktober
17:00-18:00 Maarschalkerweerd Pupillen BC Mini Bryan Tygo   Info
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Pupillen A Irmgard   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren D Jan   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren C Dolores   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan   Info
19:00-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Lieke   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald   Info
 
Woensdag 2 oktober
17:15-18:30 Houten Pupillen ABC Mini Daniel Meike Tom   Info
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel   Info
 
Donderdag 3 oktober
18:00-19:15 Overvecht Pupillen Mini Charissa Guido Jasper   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen C Irmgard Liza Tygo   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen B Sophie   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen A Alex Annabelle Zoe   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen A Chaske Emma   Info
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Dolores   Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Pearl Selectietraining Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Irmgard Lieke   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Michel Ronald   Info
 
Zaterdag 5 oktober
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Pearl Selectietraining Info
 
Maandag 7 oktober
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen Mini Irmgard Milad   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen C Aidan Sterre   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen B Chaske Wieke   Info
18:00-19:15 Leidsche Rijn Pupillen A Rebecca Sterre   Info
18:00-19:15 Leidsche Rijn Pupillen A Chaske Guido Irmgard   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jan Lieke   Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Irmgard   Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Pearl Selectietraining Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Lieke   Info
 
Dinsdag 8 oktober
17:00-18:00 Maarschalkerweerd Pupillen BC Mini Bryan Tygo   Info
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Pupillen A Irmgard   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren D Jan   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren C Dolores   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan   Info
19:00-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Lieke   Info
 
Woensdag 9 oktober
17:15-18:30 Houten Pupillen ABC Mini Daniel Meike Tom   Info
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel   Info
 
Donderdag 10 oktober
18:00-19:15 Overvecht Pupillen Mini Charissa Guido Jasper   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen C Irmgard Liza Tygo   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen B Sophie   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen A Alex Annabelle Zoe   Info
18:00-19:15 Overvecht Pupillen A Chaske Emma   Info
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Dolores   Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Pearl Selectietraining Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Irmgard Lieke   Info
 
Zaterdag 12 oktober
10:00-11:30 Overvecht Junioren BC Pearl Selectietraining Info
 
Maandag 14 oktober
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen Mini Irmgard Milad   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen C Aidan Sterre   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen B Chaske Wieke   Info
18:00-19:15 Leidsche Rijn Pupillen A Rebecca Sterre   Info
18:00-19:15 Leidsche Rijn Pupillen A Chaske Guido Irmgard   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jan Lieke   Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Irmgard   Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Pearl Selectietraining Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Lieke   Info
 
Dinsdag 15 oktober
17:00-18:00 Maarschalkerweerd Pupillen BC Mini Bryan Tygo   Info
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Pupillen A Irmgard   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren D Jan   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren C Dolores   Info
18:00-19:30 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan   Info
19:00-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Lieke   Info

powered by marcplatenkamp.nl
Disclaimer