Lid van Hellas? Dan kan je hier inloggen:
Voornaam:
Achternaam:
Inloggen als:
Wachtwoord:

Hulp nodig met inloggen?

Er zijn 7 bezoekers online

www.dicode.nl

Er zijn veel locaties waar meerdere groepen trainen met meerdere trainers. Hieronder het actuele overzicht!

Actueel overzicht

Tijd Plaats Categorie Trainer Overige informatie
 
Woensdag 20 maart
17:15-18:30 Houten Pupillen ABC Mini Daniel Meike   Info
18:00-19:30 Overvecht Junioren AB Senioren Rens Selectietraining Info
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel   Info
18:30-20:30 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald   Info
 
Donderdag 21 maart
18:00-19:00 Overvecht Pupillen Mini Jasper Marijke   Info
18:00-19:00 Overvecht Pupillen C Daphne Emma   Info
18:00-19:00 Overvecht Pupillen B Madelief Sophie   Info
18:00-19:00 Overvecht Pupillen A Alex Annabelle   Info
18:00-19:00 Overvecht Pupillen A Chaske Jochem   Info
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Dolores   Info
18:30-19:30 Overvecht Junioren BC Susanne Selectietraining Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Jan Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Irmgard Lieke   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Frans   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Michel Ronald   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Bryan Dolores   Info
 
Zaterdag 23 maart
10:00-11:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia   Info
10:00-11:30 Galgenwaard Pupillen A Jochem Selectietraining Info
10:00-11:30 Galgenwaard Junioren D Joost Selectietraining Info
10:00-11:30 Galgenwaard Junioren BC Jan Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABCD Senioren Masters Frans Mirjam   Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
10:00-12:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Selectietraining Info
10:00-12:00 Galgenwaard Junioren AB Senioren Masters Ronald   Info
10:00-12:30 Overvecht Junioren AB Harald   Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
 
Zondag 24 maart
10:00-11:45 Hollandsche Rading Junioren AB Senioren Masters Michel Ronald   Info
 
Maandag 25 maart
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen Mini Irmgard   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen C Jochem Sterre   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen B Chaske Wieke   Info
18:00-19:00 Leidsche Rijn Pupillen A Jochem Rebecca Sterre   Info
18:00-19:00 Leidsche Rijn Pupillen A Chaske Irmgard   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Daphne Laura   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jochem Lieke   Info
18:45-20:45 Leidsche Rijn Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:00-20:30 Goeree 4 Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald   Info
19:00-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
19:00-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Jan Laura Selectietraining Info
19:30-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Irmgard Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren AB Daphne Irmgard   Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Jochem Lieke   Info
 
Dinsdag 26 maart
17:00-18:00 Maarschalkerweerd Pupillen BC Mini Bryan Tygo   Info
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Pupillen A Irmgard   Info
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Junioren D Leanne   Info
18:00-19:00 Maarschalkerweerd VB Anoek Fred   Info
18:00-19:15 Maarschalkerweerd Junioren C Dolores   Info
18:00-19:15 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan   Info
18:30-19:30 Galgenwaard Junioren AB Harald   Info
18:30-19:45 Houten Junioren BCD Coen Maurice   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABCD Kees   Info
19:30-20:30 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Selectietraining Info
19:30-21:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia   Info
19:30-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Senioren Masters Frans Lieke   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald   Info
19:30-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Jan Selectietraining Info
 
Woensdag 27 maart
17:15-18:30 Houten Pupillen ABC Mini Daniel Meike   Info
18:00-19:30 Overvecht Junioren AB Senioren Rens Selectietraining Info
18:30-19:45 Houten Pupillen ABC Junioren CD Coen Daniel   Info
18:30-20:30 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Harald   Info
 
Donderdag 28 maart
18:00-19:00 Overvecht Pupillen Mini Jasper Marijke   Info
18:00-19:00 Overvecht Pupillen C Daphne Emma   Info
18:00-19:00 Overvecht Pupillen B Madelief Sophie   Info
18:00-19:00 Overvecht Pupillen A Alex Annabelle   Info
18:00-19:00 Overvecht Pupillen A Chaske Jochem   Info
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Dolores   Info
18:30-19:30 Overvecht Junioren BC Susanne Selectietraining Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Jan Selectietraining Info
19:15-21:15 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Irmgard Lieke   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Frans   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Michel Ronald   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Bryan Dolores   Info
 
Zaterdag 30 maart
10:00-11:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Masters Weia   Info
10:00-11:30 Galgenwaard Pupillen A Jochem Selectietraining Info
10:00-11:30 Galgenwaard Junioren D Joost Selectietraining Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABCD Senioren Masters Frans Mirjam   Info
10:00-12:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Kees Selectietraining Info
10:00-12:00 Galgenwaard Junioren ABC Senioren Marc Selectietraining Info
10:00-12:30 Overvecht Junioren AB Harald   Info
10:30-12:00 Panbos Junioren AB Senioren Masters Mustapha   Info
 
Zondag 31 maart
10:00-11:45 Hollandsche Rading Junioren AB Senioren Masters Michel Ronald   Info
 
Maandag 1 april
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen Mini Irmgard   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen C Jochem Sterre   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen B Chaske Wieke   Info
18:00-19:00 Leidsche Rijn Pupillen A Jochem Rebecca Sterre   Info
18:00-19:00 Leidsche Rijn Pupillen A Chaske Irmgard   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Daphne Laura   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jochem Lieke   Info
19:00-20:30 Goeree 4 Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald   Info
19:00-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Jan Laura Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren AB Daphne Irmgard   Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Jochem Lieke   Info
 
Dinsdag 2 april
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Junioren D Leanne   Info
18:00-19:15 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald   Info
19:30-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Jan Selectietraining Info
 
Donderdag 4 april
18:00-19:00 Overvecht Pupillen C Daphne Emma   Info
18:00-19:00 Overvecht Pupillen B Madelief Sophie   Info
18:00-19:00 Overvecht Pupillen A Alex Annabelle   Info
18:00-19:00 Overvecht Pupillen A Chaske Jochem   Info
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Dolores   Info
18:30-19:30 Overvecht Junioren BC Susanne Selectietraining Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Jan Selectietraining Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Irmgard Lieke   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Senioren Masters Michel Ronald   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Bryan Dolores   Info
 
Zondag 7 april
10:00-11:45 Hollandsche Rading Junioren AB Senioren Masters Michel Ronald   Info
 
Maandag 8 april
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen Mini Irmgard   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen C Jochem Sterre   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen B Chaske Wieke   Info
18:00-19:00 Leidsche Rijn Pupillen A Jochem Rebecca Sterre   Info
18:00-19:00 Leidsche Rijn Pupillen A Chaske Irmgard   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Daphne Laura   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Lieke   Info
19:00-20:30 Goeree 4 Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald   Info
19:00-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Jan Laura Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren AB Daphne Irmgard   Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Jochem Lieke   Info
 
Dinsdag 9 april
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Junioren D Leanne   Info
18:00-19:15 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald   Info
19:30-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Jan Selectietraining Info
 
Donderdag 11 april
18:00-19:00 Overvecht Pupillen C Daphne Emma   Info
18:00-19:00 Overvecht Pupillen B Madelief Sophie   Info
18:00-19:00 Overvecht Pupillen A Alex Annabelle   Info
18:00-19:00 Overvecht Pupillen A Chaske Jochem   Info
18:00-19:15 Overvecht Junioren D Bryan Dolores   Info
18:30-19:30 Overvecht Junioren BC Susanne Selectietraining Info
18:30-20:00 Overvecht Junioren ABC Jan Selectietraining Info
19:30-20:45 Overvecht Junioren C Irmgard Lieke   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren AB Bryan Dolores   Info
 
Maandag 15 april
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen Mini Irmgard   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen C Jochem Sterre   Info
17:00-18:00 Leidsche Rijn Pupillen B Chaske Wieke   Info
18:00-19:00 Leidsche Rijn Pupillen A Jochem Rebecca Sterre   Info
18:00-19:00 Leidsche Rijn Pupillen A Chaske Irmgard   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Daphne Laura   Info
18:30-19:45 Leidsche Rijn Junioren D Jochem Lieke   Info
19:00-20:30 Goeree 4 Junioren AB Senioren Masters Eric Ronald   Info
19:00-21:00 Leidsche Rijn Junioren ABC Jan Laura Selectietraining Info
19:30-21:00 Leidsche Rijn Junioren AB Daphne Irmgard   Info
19:45-21:00 Leidsche Rijn Junioren C Jochem Lieke   Info
 
Dinsdag 16 april
18:00-19:00 Maarschalkerweerd Junioren D Leanne   Info
18:00-19:15 Maarschalkerweerd Junioren AB Bryan   Info
19:30-21:00 Overvecht Junioren ABC Senioren Masters Michel Ronald   Info
19:30-21:00 Maarschalkerweerd Junioren ABC Jan Selectietraining Info

powered by marcplatenkamp.nl
Disclaimer